Výhody eshopu Centrum zdravého spánku

  DOPRAVA ZDARMA

  • vybrané produkty označení ikonou "Doprava zdarma"
  • každý nákup nad 5 000,- Kč.

Více informací ZDE.

  45 DENNÍ ZÁRUKA VRÁCENÍ PENĚZ

Jsme si vědomi toho, že nemáte možnost si nabízené zboží před objednáním prohlédnout a vyzkoušet. Můžete se při výběru zmýlit a objednat zboží, které Vám nevyhovuje. U nás se nemusíte bát objednat! Jestliže po obdržení zboží zjistíte, že Vám z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje, máte možnost ho do 45 dnů bez uvedení důvodů vrátit a budou Vám neprodleně zpět zaslány peníze.

Více informací ZDE.

  GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY

Jestliže jste si u nás vybrali libovolný produkt a zjistíte, že jej jiný obchod nabízí levněji, zaručujeme Vám, že cenu Vašeho nákupu snížíme o 100,- Kč pod cenu konkurence.

Více informací ZDE.

  DOPLŇKOVÉ SLUŽBY

Vzhledem k tomu, že se snažíme náš eshop neustále pro Vás, naše zákazníky, zdokonalovat, nabízíme Vám kromě standardních služeb jako je např. dovoz matrace až domů, prodej na splátky, apod. také řadu dalších komfortních služeb dopravy pro Váš spokojený a pohodlný nákup:

Více informací ZDE.

   ONLINE CHAT

Jako specializovaný eshop s produkty pro zdravý spánek Vám nabízíme možnost živé podpory ve formě chatu. Naši operátoři jsou připraveni Vám online pomoci s nákupem, poradit či zodpovědět libovolnou otázku. Která matrace je pro Vás ta správná zjistíte téměř okamžitě!

Více informací ZDE.

  VELKÝ VÝBĚR

V našem e-shopu najdete široké spektrum produktů pro zdravý a spokojený spánek od renomovaných českých i světových značek. Široký sortiment produktů je zárukou jistého výběru přesně pro Vás, se kterým odborně a ochotně poradíme.

  OVĚŘENÁ KVALITA

Dbáme na kvalitu nabízených produktů, které nám dodávají pouze ověření dodavatelé a výrobci. Kvalita a jakost produktu však není podložena jen certifikáty kvality, ale především prověřená časem a spokojeností našich zákazníků. Zajímá nás Vaše spokojenost s produkty, kterou pravidelně prověřujeme.

Více informací ZDE.

  TRADICE A PROFESIONALITA

Matracím opravdu rozumíme a to už od roku 1991! Nejsme jen další anonymní prodejce, který přeprodává zboží na základě objednávek zákazníků. Budujeme si vlastní značku postavenou na spokojenosti našich zákazníků a jsme specialisté na to, co prodáváme.

  • TRADICE více než 20 let v oboru, pod značkou Centrum zdravého spánku od roku 1991
  • SPOLEHLIVOST v termínech dodání
  • KVALITA zboží zaručena
  • PROFESIONALITA ve službách i odbornosti našich prodejců

  RYCHLÉ DODÁNÍ

Chcete spát zdravě už pozítří? Vyberte si jednu z matrací, které máme skladem a dodáme Vám je do 48 hodin od zpracování objednávky. Skladové zásoby pro Vás pravidelně kontrolujeme a rozšiřujeme.

Více informací ZDE.

  ATYPICKÉ ROZMĚRY

Máte doma postel vyrobenou na míru a potřebujete do ní nové matrace? To u nás není žádný problém! Atypické rozměry Vám dodáme u jakékoliv matrace z naší nabídky. U nejžádanějších modelů můžete využít pro kalkulaci ceny atypovou kalkulačku přímo u produktu, na ty ostatní Vám cenu obratem spočítame na základě Vaší poptávky.

Více informací ZDE.

 
 
 
 

Rychlý kontakt

gsm   +420 731 530 862
e-mail    napište nám